Kontakta oss

Prefabsystem Syd Entreprenad AB

Org nr 559011–5746
info@prefabsystemsyd.se
prefabsystemsyd@centsoft.se (e-faktura)

Huvudkontor | Växjö

Prefabsystem Syd
Storgatan 82 A
352 46 Växjö
info@prefabsystemsyd.se

Kungsbacka

Prefabsystem Syd
Varlabergsvägen 25
434 39 Kungsbacka
info@prefabsystemsyd.se

Våra medarbetare

Hans Lindfors

Vd | Teknisk säljare
Växjö-kontoret

0725–400 217
hans@prefabsystemsyd.se

Stefan Abrahamsson

Vice Vd | Affärschef Göteborg och Borås | Kungsbacka-kontoret

0725–400 991
stefan@prefabsystemsyd.se

Mårten Holmberg

Affärschef Småland, Blekinge och Östergötland | Kungsbacka-kontoret

0725–400 971
marten@prefabsystemsyd.se

Lars Josefsson

Affärschef Göteborg och Malmö
Kungsbacka-kontoret

0725–400 911
lars.j@prefabsystemsyd.se

Gunnar Sjökvist

Projektledare
Växjö-kontoret

0725–400 299
gunnar@prefabsystemsyd.se

Marcus Hagblom

Projektledare
Växjö-kontoret

0725–400 544
marcus.h@prefabsystemsyd.se

Marie Bertilsson

Projektledare
Kungsbacka-kontoret

0725–400 120
marie@prefabsystemsyd.se

Peter Björklund

Projektledare
Kungsbacka-kontoret

0725–400 101
peter@prefabsystemsyd.se

Lars Bengtsson

Projektledare
Kungsbacka-kontoret

0725–400 198
lars.b@prefabsystemsyd.se

Michaela Lindfors

Administratör
Växjö-kontoret

0725–400 188
michaela@prefabsystemsyd.se

Johan Sjödin

Statiker | Konstruktör | Projekteringsledning
Växjö-kontoret

0725–400 844
johan@prefabsystemsyd.se

Marcus Lindfors

Projektledare
Växjö-kontoret

0725–400 806
marcus.l@prefabsystemsyd.se